Kontakt Vox Publica

Vi er svært inter­es­sert i til­bake­mel­din­ger på artik­le­ne i Vox Pub­li­ca, tips og inn­spill til saker og for­bed­rin­ger av nett­ma­ga­si­net. Husk at du kan bru­ke kom­men­tar­fel­tet i artik­ler hvis du øns­ker å del­ta i debat­ten om sake­ne vi tar opp.

Du kan nå oss på føl­gen­de måter:

Tele­fon: 55 58 91 00 (sen­tral­bord Insti­tutt for infor­ma­sjons- og medie­vi­ten­skap)
Epost: voxpublica@voxpublica.no

Redaksjonen:

Ansvar­lig redak­tør: Leif Ove Lar­sen
Epost: Leif.Larsen@infomedia.uib.no

Redak­tør: Olav Anders Øvre­bø
Epost: olav@oov.no
Tele­fon: 92 64 07 46

Med­re­dak­tør: Ragn­hild Møl­ster
Epost: Ragnhild.Molster@uib.no

Med­re­dak­tør: Syn­nø­ve Skars­bø Lindt­ner
Epost: Synnove.Lindtner@uib.no

Med­re­dak­tør: John Mag­nus Ragn­hild­son Dahl
Epost: John.Dahl@uib.no

Med­re­dak­tør: Ida Ander­sen
Epost: I.Andersen@uib.no

Redak­sjons­med­lem­mer
Eirik Sta­ve­lin
Svein­ung Arne­sen
Jens Kjeld­sen

Illust­ra­tør: Håvard Legreid
Epost: legreid@laserkrig.com

Weban­svar­lig: Håvar Skau­gen
Epost: havar@skaugen.name

Bloggere:

Med­bor­ger­pa­ne­let
Ansvar­lig: Svein­ung Arne­sen
Epost: Sveinung.Arnesen@uib.no

Offent­lig­he­tens his­to­rie
Ansvar­lig: Syn­nø­ve Skars­bø Lindt­ner
Epost: Synnove.Lindtner@uib.no

Poli­tisk PR
Ansvar­lig: Mag­nus Hoem Iver­sen
Epost: Magnus.Iversen@uib.no

Reto­rikk­blog­gen
Ansvar­lig: Jens Elme­lund Kjeld­sen
Epost: jens.kjeldsen@uib.no

Poli­tis­ke bil­der
Ansvar­lig: Jens Elme­lund Kjeld­sen
Epost: jens.kjeldsen@uib.no

Virk­som­me ord
Ansvar­lig: Hanne Ris­myhr
Epost: hanne.rismyhr@uib.no

Fak­ta først
Ansvar­lig: Olav Anders Øvre­bø
Epost: olav@oov.no

Beta Pub­li­ca
Ansvar­lig: Håvard Legreid
Epost: legreid@laserkrig.com

Kri­tikk­blog­gen Pei­ling
Ansvar­lig: Karl Atle Kna­pskog
Epost: Karl.Knapskog@uib.no